strona główna
    
dodaj do ulubionych
    
mapa strony
    
kontakt
KGKjet CCS 3000 KGKjet CCS 3000L KGKjet CCS-R PLIKI DO POBRANIA UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE KONTAKT
KGKjet CCS-R

Przemysłowa drukarka atramentowa małych znaków CIJ


OBUDOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, co eliminuje zagrożenie przy użytkowaniu w warunkach, gdzie stosowana jest woda lub panuje wysoka wilgotność.

MOŻLIWOŚĆ UŻYWANIA DRUKARKI W SZERSZYM ZAKRESIE WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH
Dzięki podgrzewanej głowicy drukującej, urządzenie może działać w temperaturze pomiędzy 0 a 40 oC. Podczas używania nie trzeba martwić się o otoczenie z dużą ilością pyłu. Nadmuch na głowice realizowany jest poprzez wbudowaną pompę tłoczącą oczyszczone powietrze.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Przy projektowaniu klawiatury pod uwagę wzięto najwyższą funkcjonalność co umożliwia łatwe wprowadzanie danych oraz możliwość swobodnego korygowania parametrów druku.
Obraz wydruku, parametry oraz wszelkie inne dane wyświetlane są w bardzo prostej i czytelnej formie na ekranie, co znacznie ułatwia edycje wiadomości oraz codzienne użytkowanie drukarki

NOWOCZESNA KOMPAKTOWA GŁOWICA DRUKUJĄCA
Zaprojektowano głowice o kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu możliwe stało się drukowanie na produktach o różnych kształtach. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania głowicy w niewielkich przestrzeniach.
Mechanizm zamykania dyszy jest unikalnym rozwiązaniem dzięki któremu konserwacja przy uruchamianiu/wyłączaniu jest zbędna, a użycie rozpuszczalnika jest znacznie zmniejszone.


Folder oraz pełna specyfikacja techniczna drukarki KGKjet PCCoder CCS-R - pobierz  © 2011 - 2024 / ABS-JET Service - All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie